LIETUVOS NACIONALINĖ
VYNDARIŲ ASOCIACIJA

INFORMACIJA BŪSIMIEMS ASOCIACIJOS NARIAMS

Kviečiame visus, kurių pomėgis vyndarystė, midaus ar sidro gamyba, stoti į LIETUVOS NACIONALINĖS VYNDARIŲ ASOCIACIJOS gretas. Čia jūs įsigysite naujų draugų, čia jums bus suteikta visa informacija apie vynų, midaus ar sidro gamybą, čia jūs galėsite dalintis patirtimi, čia laukiami tiek vyndariai mėgėjai, tiek profesionalai ar vyninės, čia jūs tobulėsite vyndarystės srityje ir galėsite dalyvauti vynų degustacijose bei čempionatuose. Nebūtinai turite gaminti vyną dideliais kiekiais, net jei gaminate 5 litrus vyno, jūs jau vyndarys-mėgėjas, o gal tik ketinate pradėti gaminti, tuomet jūs visuomet kviečiami stoti į mūsų gretas. Taip pat asociacijos nariai turi galimybę įsigyti vyndarystės prekių su nuolaida, bei naudotis visa turima asociacijos informacija nemokamai.

STOJIMO SĄLYGOS:

  • Asociacijos nariu gali tapti visi Lietuvos Respublikos piliečiai sulaukę 18m. kuriems artima Lietuviško vyno kultūra ir tradicijos.
  • Vienkartinis įstojimo mokestis – 15.00 Eur.
  • Kasmetinis nario mokestis – 35.00 Eur.

P.S. Įmokėtos lėšos naudojamos asociacijos veiklai vystyti.

Jei apsisprendėte, užpildykite paraiškos formą pateiktą apačioje:

ANKETA PDF FORMATU

Apie nario priėmimą sprendžia asociacijos valdyba susirinkimo metu. Valdybos sprendimas priimamas per 2 mėn. Iki kol sprendimas bus priimtas narys tampa kandidatu ir gali dalyvauti asociacijos veikloje be teisės balsuoti.

STOJIMO IR NARIO MOKESTĮ MOKĖTI Į:

Lietuvos Nacionalinė Vyndarių Asociacija
Šiaulių bankas a/s: LT727182000005700355
Įmonės kodas: 304509859